Ātro un patēriņa kredītu salīdzināšana:

Summa (EUR): -
+
Uz cik dienām: -
+
 
 

piektdiena, 2011. gada 19. augusts

Atrais kredits studentiem

Vai studenti arī var saņemt ātro kredītu?

Arī studenti var saņemt ātro kredītu līdz 300 EUR bez maksas. Kredīts jāatmaksā 30 dienu laikā. Sagaidi septembri bez raizēm. Ja pietrūkst nauda, ir iespējams aizņemties. Uzsāc jauno mācību gadu ar prieku. Atceries, ka lielākoties kredīti tiek piešķirti no 20 gadu vecuma. Aizdevumiem līdz 425 EUR kredītkompānijas uzticas Jūsu norādītajiem ienākumiem.

ondo Iespēja aizņemties līdz 300 EUR bez procentiem! Labākais piedāvājums. Pieteikties
ondo Iespēja aizņemties līdz 1500 EUR! 90 dienas nemaksā neko. Pieteikties
crediton Iespēja aizņemties līdz 225 eiro bez procentiem! Pieteikties
latcredit Iespēja aizņemties līdz 300 EUR bez komisijas maksas! Pieteikties
opencredit Lielākais pieejamais 0% kredīts - līdz 350 EUR! Pieteikties
credit24 Kredīts līdz 3000 EUR internetā! Nauda 15 minūšu attālumā! Lielākais kredīts, ko iespējams saņemt tik īsā laikā. Pieteikties
viasms Ātrais kredīts internetā līdz 200 EUR bez komisijas maksas. Pieteikties

ViaSMS ir viens no vadošajiem ātro kredītu sniedzējiem Latvijā kā arī citās valstīs, kas piedāvā pirmo aizdevmumu ar 0% maksu. Šobrīd šis aizdevums ir pieejams arī studentiem.

Kāpēc izvēlēties ViaSMS?

ViaSMS darbojas Latvijā jau ilgāku laiku un tieši šai kompānijai ir izdevies izveidot pastāvīgu klientu loku, jo tiek piedāvāti ļoti izdevīgi aizdevumu nosacījumi. Pirmais aizdevums ir bez pārmaksas, kā arī atkārtotie kredīti ir vieni no lētākajiem. Kompānija pašlaik arī strauji attīstas, klientu skaits aug ar katru dienu. Jo cilvēki uzticas šai kompānijai. Tiek piedāvāts kvalitatīvs serviss un jauka attieksme ikvienā situācijā. Kompānija ir īpaši draudzīga studentiem, jo ir piedāvājusi speciālas akcijas studentiem.


Kā var saņemt kredītu?


Kredits studentiem ir pieejams ļoti vienkārši. Reģistrējies internetā, izmantojot kādu no mūsu ieteiktajiem piedāvājumiem, un piesaki aizdevumu. Par ķīlām vai kādiem citiem ienākumu dokumentiem vari aizmirst. Nekas no tā netiks prasīts. Kad esi reģistrējies, kredītu var pieteikt ar SMS. Iesakam reģistrēties jau tagad. Ja būs vajadzība pēc naudas, viens sms un nauda būs Tavā kontā. Ja nebūs tāda nepieciešamība, nekas, neko jau zaudēt nevar, var tikai iegūt.


Vai aizņemties ir droši?

Par neko nav jāsatraucas. Kompānijas garantē Tavu datu drošību. Aizdevums paliks tikai starp Tevi un aizdevēju. Galvenais, nomaksā kredītu laikā.

Izmanto šo lielisko piedāvājumu - ātrais kredīts internetā studentiem.

Aizņemies atbīldīgi, izvērtē atmaksas spējas.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru