Ātro un patēriņa kredītu salīdzināšana:

Summa (EUR): -
+
Uz cik dienām: -
+
 
 

ceturtdiena, 2011. gada 16. jūnijs

Kredits 24

Vai ātrais kredīts internetā ir pieejams 24h diennaktī? Uz doto brīdi tādu pakalpojumu tomēr atrast nevar. Kredītu 24/7 var pieteikt internetā, bet pieteikumu izskata tikai darba laikā. Jāgaida līdz rītam, lai saņemtu naudu. Vai arī kredītu naktī var saņemt pret ķīlu lombardos. Rīgā un citur Latvijā ir pieejami daudz lombardi ar diennakts darba laiku.
credit24 Ātrais kredīts internetā līdz 3000 EUR ar atmaksas laiku līdz 2 gadiem. Pieteikties

Ja tomēr ir kāds ātrais kredits, ko var saņemt 24 h diennaktī, lūgums par to ziņot portālam. Palīdzēsim cilvēkiem tikt pie naudas arī naktī neizejot no savas mājas. Naktī tas varētu būt īpaši ērti. Diennakts tumšajā laikā doties uz lombardu varētu nebūt patīkami un droši.

Kompānijas nosaukums Credit24 varētu radīt priekšstatu, ka kredīts 24 stundas diennaktī ir pieejams. Bet reāli ir tā, ka naktī var tikai pieteikt kredītu. Kredīta apstiprināšana notiek tikai darba laikā, kas ir daudz īsāks.

Izpētot daudzu ātro kredītu darba laikus secināju, ka tie ir diezgan īsi. Kredītu no 7:00 līdz 24:00 piedāvā SMSCredit.lv. Citām kompānijām tik agru sākumu un tik vēlas darba beigas diemžēl neatradu. Ja ir sanācis, ka ātrs kredīts ir nepieciešams agri no rīta vai vēlu vakarā, ieteiktu mēģināt SMSCredit pakalpojumus. Tieši šī kompānija piedāvā ātro kredītu bez komisijas maksas, ja tas ir pirmais kredīts.

Nevienam nepatīk gaidīt. Saņem kredītu līdz 24:00 vakarā vai jau no 7:00 rīta 15 minūšu laikā. Gaidīšana šķiet īpaši ilga, ja nauda ir ļoti nepieciešama. Kredits 24, ātra nauda tieši Tev. Aizņemies atbildīgi, izvērtē, vai spēsi aizdevumu atmaksāt.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru