Ātro un patēriņa kredītu salīdzināšana:

Summa (EUR): -
+
Uz cik dienām: -
+
 
 

svētdiena, 2011. gada 29. maijs

Paterina krediti

paterina kreditsPaterina krediti ir ilgtermiņa kredīti, kas paredzēti, lai samaksātu par kādu preci vai pakalpojumu. Tas var būt kāds sadzīves tehnikas pirkums, ceļojums, dzīvokļa remonts vai pirmā iemaksa dzīvokļa vai auto iegādei. Pieteikties patēriņa kredītiem arī var ātri internetā. Zīmīgi, ka arī ceļojums tiek uzskatīts par cilvēkiem ļoti nozīmīgu, un patēriņa kredīts tiek izsniegs, lai apmierinātu tieši šādu vajadzību.
Paterina kreditus izsniedz vairākas bankas. Visbiežāk aizdevumam atmaksas termiņš ir no 3 - 60 mēnešiem, kā arī pieejamā naudas summa ir ap 300 - 10 000 eiro. Tiek piedāvātas arī kredīta brīvdienas.

Visbiežāk patēriņa kredītus atmaksā ar ikmēneša maksājumu, kā arī iespējams kredītu atmaksāt ātrāk, lai nebūtu jāmaksā procenti gadījumā, ja ir parādījušies lieki naudas līdzekļi un ir iespējams tos novirzīt aizdevuma atmaksai.

Atmaksājamā summa ir atkarīga no kredīta lieluma un no atmaksas perioda. Jo ilgāks atmaksas periods, jo mazāks ikmēneša maksājums, bet kopējā atmaksājamā summa lielāka, jo jāmaksā arī ir procenti. Atmaksa patēriņa kredītiem var būt gan katru mēnesi vienāda atmaksājamā summa, gan krītoša summa, kur katru mēnesi būs jāmaksā mazāk un mazāk.

Patēriņa kredīti bieži tiek izsniegti neprasot ķīlu. Nepieciešama vienīgi informācija par ienākumiem vai galvotājs. Paterina kredits var patiešām uzlabot Tavu dzīvi. Izvēlies sev piemērotāko atmaksas grafiku un dodies neaizmirstamā ceļojumā vai iegādājies jau sen kārotu preci. Aizņemies atbildīgi, izvērtē vai spēsi atmaksāt.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru