Ātro un patēriņa kredītu salīdzināšana:

Summa (EUR): -
+
Uz cik dienām: -
+
 
 

trešdiena, 2011. gada 20. aprīlis

Mazais kredits

Mazais kredits noderēs brīžos, kad maciņš ir tukšs, bet ir nepieciešama nauda. Pirmais kredīts bez komisijas maksas ir līdz 300 eiro. Ļoti lielu pirkumu par tādu naudas summu veikt nevar, bet ikdienas situācijām 300 eiro ir nozīmīga naudas summa. Ja nepietiek naudas līdzekļi, piesaki bezmaksas mazo kredītu šeit. Nepaliec bez ikdienā nepieciešamajām lietām.ondo Pieejami līdz 300 EUR bez procentiem! Labākais piedāvājums. Pieteikties
minicredit Kredīts stundas laikā līdz 200 EUR - 0% 1. reizē. Pieteikties
ferratum Bez procentiem atmaksai līdz 45 dienām. Pieteikties
smscredit Līdz 300 EUR pirmajā reizē. Komisija - 0%! Pieteikties
crediton Aizdevums līdz 225 eiro bez procentiem! Pieteikties
latcredit Mazais aizdevums līdz 300 EUR bez komisijas maksas! Pieteikties
opencredit Lielākais pieejamais 0% kredīts - līdz 350 EUR! Nav nemaz tik mazs. Pieteikties
viasms Ātrais kredīts internetā līdz 200 EUR bez komisijas maksas. Pieteikties

Ātros kredītus vislabāk ņemt tikai tad, ja tie ir patiešām nepieciešami. Lielākoties, vajadzīgākajām lietām un pakalpojumiem nav nepieciešamas milzīgas summas. 10 euro tam ir ļoti piemēroti. Šāds mazais kredīts Tevi neatstās pilnībā bez naudas, kad tā ir patiešām nepieciešama. Lieliska sajūta ir tad, ja Tavā makā ir nauda. Aizņemies droši, kredīts ir bez procentiem.

Latvieši pēdējā laikā ir kļuvuši apzinīgāki kredītu ņēmēji. Daudz pieprasītāka summa pēdējā laika ir bijuši tieši 100 eiro. Diemžēl, šai ekonomiskajā situācijā ne vienmēr ir iespējams izvilkt līdz nākošajai algai atstājot makā līdzekļus. Tāpēc kredīti tiek ņemti nevis smalku un dārgu preču iegādei, bet pirmās nepieciešamības precēm, kā arī, lai nosegtu komunālos maksājumus. Nepaliec parādā. Atceries, ka nenomaksāti pakalpojumi var uzlikt soda procentus. Bet ātrajam kredītam procentu nav, ja to ņem pirmo reizi. Tieši tāpēc izmanto šo iespēju.

Kāpēc tas ir izdevīgi?

Jebkuri procenti, kur par kaut ko jāmaksā, ir Tavi izdevumi. Mazajam kreditam procentu likme ir 0%. Pārliecinies pats. Aizņemies bez maksas, ja esi drošs, ka spēsi kredītu atmaksāt laikā. Apdomā kārtīgi.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru