Ātro un patēriņa kredītu salīdzināšana:

Summa (EUR): -
+
Uz cik dienām: -
+
 
 

trešdiena, 2011. gada 6. aprīlis

Krediti bez kilas

Kredits bez kilasVai ķīlu lombardā atstāt ir droši? Tas atkarīgs no tā, cik uzticams ir lombards. Bet, ja nepārzini lombardus un nezini cik tie ir droši, labāk neriskēt, atstājot tur kādu dārgu zelta gredzenu vai citu mantu. Vienkārši izvēlies kredītu bez ķīlas. Aizņemties iespējams daudz vairāk, kā vidēji tiek izsniegta nauda lombardos par vienu zelta gredzenu. Kredits bez kilas, ātra nauda neriskējot zaudēt sev kādu dārgu lietu.


ondo Bez ķīlas līdz 300 EUR bez procentiem! Labākais piedāvājums. Pieteikties
ondo Bez ķīlas līdz 1500 EUR! 90 dienas nemaksā neko. Pieteikties
crediton Iespēja aizņemties bez ķīlas līdz 225 eiro bez procentiem! Pieteikties
latcredit Iespēja aizņemties bez ķīlas līdz 300 EUR bez komisijas maksas! Pieteikties
opencredit Lielākais pieejamais 0% kredīts bez ķīlas - līdz 350 EUR! Pieteikties
credit24 Kredīts līdz 3000 EUR internetā bez ķīlas! Nauda 15 minūšu attālumā! Lielākais kredīts, ko iespējams saņemt tik īsā laikā. Pieteikties
minicredit Kredīts stundas laikā bez ķīlas līdz 200 EUR - 0% 1. reizē. Pieteikties
viasms Ātrais kredīts internetā līdz 200 EUR bez komisijas maksas, bez ķīlas. Pieteikties
bigbank Kredīts bez nodrošinājuma līdz 10000 EUR. Saņem naudu dienas laikā. Pieteikties

Ir dzirdēti daudz gadījumi, ka cilvēki atgriežas lombardā, lai izpirktu savu mantu, bet tās lombardā vairs nav. Vai nodotais gredzens jau ir iemainīts pret mazāk vertīgu un tiek piedēvēts, ka tas ir Tavs. Nepakļauj sevi tādam riskam. Atstāj savas vērtīgās lietas pie sevis. Kredītu var saņemt bez ķīlas.

Krediti bez kilas ir daudz drošāki un ērtāki nekā jebkad. Ātro kredītu internetā pakalpojumi ir kļuvuši sabiedrībā daudz pieprasītāki. Īpaši populārs ir kļuvis SMSCredit piedāvajums. Vai zini kāpēc? Jo pie viņiem pirmais kredīts ir bez maksas, bez ķīlas, bez izziņām, bez galvojuma. Pat arī tad, ja nav oficiāla darba vieta. Piesaki ātro kredītu šeit, un, lai Tavas mantas paliek Tavās mājās.

Cik daudz naudu var dabūt par ķīlu?

Noteikti ne vairāk par to, kāda ir ķīlas vērtība. Parasti, pat daudz mazāk par ķīlas vērtību. Jo lombardiem primārais mērķis ir peļņa. Prece pēc izpirkšanas termiņa beigām ir jāpārdod. Lai šajos laikos ko ātri un veiksmīgi pārdotu, cena ir jāuzliek stipri zem tirgus vērtības. Plus, vēl lombardam ir vajadzīgi savi procenti par darbu. Tā ka par ķīlu iespējams saņemt naudu, kas ir stipri zem tirgus vērtības.

Vai Tev ir tik daudz preces, ko nodot kā ķīlu vajadzīgās naudas summas saņemšanai?

Nelauzi par to galvu. Aizņemies droši internetā. Kredits bez kilas - ātrais kredīts internetā Tavai labklājībai. Aizņemies apdomīgi, izvērtē vai spēsi atmaksāt.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru