Ātro un patēriņa kredītu salīdzināšana:

Summa (EUR): -
+
Uz cik dienām: -
+
 
 

pirmdiena, 2011. gada 21. marts

Online kredits

Kas ir online kredits?

Online kredīts jeb kredīts internetā ir kreditēšanas veids ar interneta starpniecību. Kredītņēmējam nav jāiet ne uz banku, ne uz kādu citu kredīta sniedzēja iestādi, lai pieprasītu un saņemtu kredītu. Kredītu var pieteikt internetā pēc reģistrēšanās, kā arī pieteikumu var veikt ar mobīlā tālruņa palīdzību sūtot īsziņu. Ja kredīta apstiprinājums ir pozitīvs, tad kredīti tiek izsniegti ļoti ātri, tāpēc online kreditu sauc arī par ātro kredītu.

ondo Iespēja aizņemties līdz 300 EUR bez procentiem! Labākais piedāvājums. Pieteikties
ondo Iespēja aizņemties līdz 1500 EUR! 90 dienas nemaksā neko. Pieteikties
crediton Iespēja aizņemties līdz 225 eiro bez procentiem! Pieteikties
latcredit Iespēja aizņemties līdz 300 EUR bez komisijas maksas! Pieteikties
opencredit Lielākais pieejamais 0% kredīts - līdz 350 EUR! Pieteikties
credit24 Kredīts līdz 3000 EUR internetā! Nauda 15 minūšu attālumā! Lielākais kredīts, ko iespējams saņemt tik īsā laikā. Pieteikties
minicredit Kredīts stundas laikā līdz 200 EUR - 0% 1. reizē. Pieteikties
viasms Ātrais kredīts internetā līdz 200 EUR bez komisijas maksas. Pieteikties

Mūsdienu tehnoloģijas ir ļoti atvieglojušas aizņemšanās procesu. Iešana uz banku, daudzu dokumentu ilga kārtošana, gaidīšana rindā, tas viss ir pagātne. Piesaki kredītu ātri ar savu datoru. Viss, kas nepieciešams ir dators ar interneta pieslēgumu. Reģistrējies online 24 stundas diennaktī, jebkurā laikā. Pēc tam varēsi pieteikt kredītu situācijā, kad kredits būs ļoti nepieciešams. Kredīta pieteikums gan netiks izskatīts naktī, bet kredīta devēji strādā no agra rīta līdz vēlam vakaram, kā arī brīvdienās. Kredīti tiek izsniegti pat līdz 15 minūtēm pēc kredita pieteikšanās. Online kredits, ļoti ātri bez liekas dokumentu kārtošanas un raizēm. Izmanto mūsdienu iespējas, neatpaliec no laika.

Tā kā online krediti nepieprasa nekādus dokumentus, izziņas, galvojumus, ķīlas, tad naudas summas ko var saņemt nav īpaši lielas. Parasti ap 200-300 eiro ir izplatītākā summa. Bieži, esošiem klientiem, kas veiksmīgi samaksājuši iepriekšējos kredītus, aizņemšanās summa tiek paaugstināta. Katru reizi iespējams saņemt kredītā lielāku un lielāku naudas summu. Ja jau esi pierādījis sevi kā uzticamu kredītņēmēju, tad kāpēc ne.

Vai izmantot online kreditus ir izdevīgi?

Ja vēlies ņemt lielu naudas summu uz ilgu laiku, tad noteikti neizvēlies online kredītu. Procenti sanāks ļoti augsti. Online krediti ir īstermiņa aizdevumi internetā ar atmaksas periodu, parasti, līdz mēnesim. Dažas kompānijas piedāvā aizņemties kaut uz pāris dienām, par ļoti maziem procentiem. Ja nauda ir ātri nepieciešama, tad kāpēc ne. Un pats galvenais ir tas, ka ir pieejams pirmais kredīts bez maksas. Nekādi procenti. To vai tas ir izdevīgi vari spriest pats.

Izmanto mūsdienu tehnoloģijas, piesaki kredītu internetā. Online krediti tavām ērtībām. Aizņemies atbildīgi, izvērtē, vai spēsi laikā atmaksāt.Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru