Ātro un patēriņa kredītu salīdzināšana:

Summa (EUR): -
+
Uz cik dienām: -
+
 
 

pirmdiena, 2011. gada 7. marts

Kredits no 18 gadiem

Parasti ātros kredītus visur izsniedz no 20 gadiem. Vai iespējams saņemt kreditu no 18 gadiem? Jā, ir! Lasi un uzzini, kur iespējams saņemt aizdevumu no 18 gadiem. Atceries, ka kredīts uzliek atbildību, jo kredītu ir obligāti jāatmaksā. Esi atbildīgs un godīgs kredīta atmaksātājs, kredīts nav dāvana.


credit24 Iespēja aizņemties līdz 3000 EUR, ja ir regulāri ienākumi. Pieteikties
mogo Iespēja aizņemties pret transporta līdzekļa ķīlu. Pieteikties


Palielienoties pieprasījumam pec ātrajiem kredītiem, tiek piedāvāti ar vien jauni pakalpojumi un kredītu nosacījumi. Viens no tiem ir kredīts no 18 gadu vecuma. Pašlaik to piedāvā Credit24. Ja esi 18 gadus vecs, tad vari pieprasīt kredītu Credit24 mājas lapā. Tev ir jābūt pastāvīgai darba vietai, lai saņemtu pozitīvu kredīta piešķiršanas apstiprinājumu. Rūpīgi izvērtē vai kredīts patiešām ir nepieciešams.

Pieejams arī kredīts pret automašīnas ķīlu, ja Tev šādā vecumā jau ir savs auto. To vari pieteikt Mogo tīmekļa vietnē. Transporta līdzeklim obligāti jābūt uz kredītņēmēja vārda.

Atceries, ka kredīts nav dāvana. Kredīts ir jāatdod un jāpārmaksā vēl ir procenti par kredīta piešķiršanu. Vai tev pēc 2 nedēļām vai mēneša būs vairāk nauda, ko atdot? Vai spēsi kredītu atmaksāt? Ja atbilde nav skaidri zināma, ka nauda būs un kredītu spēsi atmaksāt, tad kredītu ņemt nevajadzētu. Kredīta neatmaksāšana laikā, uzliek soda procentus. Jāatmaksā būs vēl vairāk. Kredīta neatmaksāšanas gadījumā ilgā laika posmā, tiks sabojāta kredītvēsture. Aizņemies tikai tad, ja zini, ka kredītu spēsi atmaksāt. Slikta kredītvēsture neļaus nākotnē saņemt jaunus kredītus. Un nauda tā pat tiks novilkta no darba algas.

Diemžēl, kreditus no 18 gadiem pašlaik neizsniedz neviena kompānija, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Tāpēc esi īpaši uzmanīgs ņemot kredītu. Bezmaksas kredītu piedāvājumi ir daudz draudzīgāki, kas ir vairākas reizes palielinājis kredītu ņēmēju skaitu internetā.

Cita informācija par tēmu - ātrie aizdevumi no 18 gadiem vai kredīts no 18 gadu vecuma. Kredīts nav ne dāvana Ziemassvētkos, ne nauda par skaistām acīm. Rūpīgi izvērtē vai aizņemties. Izvērtē vai spēsi atmaksāt.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru