Ātro un patēriņa kredītu salīdzināšana:

Summa (EUR): -
+
Uz cik dienām: -
+
 
 

pirmdiena, 2011. gada 14. marts

Kredits bez darba vietas

Tev nav darbs, bet steidzīgi vajadzīga nauda? Ātrais kredits bez darba vietas ir pieejams bez īpašiem apgrūtinājumiem. Ja naudas summa nav nepieciešama liela, tad aizņemies tīmeklī (internetā). Netiek prasīti nekādi dokumenti, tātad, netiek prasīta arī darba vietas izziņa. Reģistrējies internetā un saņem naudu izmantojot savu mobīlo tālruni. Nepalaid garām akciju, kas ļauj pirmo kredītu saņemt bez maksas. Tas nozīmē, ka jāatdod būs tik pat, cik paņēmi. Piesaki kredītu līdz 425 EUR un saņem naudu bez liekām pārbaudēm.ondo Kredīts 10 min. laikā bez komisijas maksas. Pieteikties
smscredit Pirmais kredīts līdz 300 EUR bez komisijas maksas. Pieteikties
crediton Aizdevums līdz 225 eiro bez procentiem! Pieteikties
latcredit Aizņemies līdz 300 EUR bez komisijas maksas! Pieteikties
opencredit Saņem aizdevumu bez pārmaksas līdz 350 EUR! Pieteikties
vivus Aizdevumi līdz 1500 EUR 15 min. laikā! Pieteikties
credit24 Kredīts internetā līdz pat 3000 EUR. (regulāri ienākumi) Pieteikties

Summa, ko var saņemt internetā, netiek piedāvāta īpaši liela. Bet 300 EUR jau arī nav tā mazākā nauda, kas ir pieejama pat bez procentiem. Ja tev ir ir nepieciešama nauda, tad tik, arī vari saņemt, ar atmaksas periodu līdz 30 dienām.

Kad kredits bez darba vietas būtu ļoti noderīgs?

Tev ir nepieciešams starta kapitāls darba uzsākšanai. Viennozīmīgi, tas ir pamatoti paņemts kredīts, domājot par savu nākotni. Iespējams, ka tev ir nepieciešams darba apģērbs, instrumenti vai kādas citas preces darba uzsākšanai. Darbs neatrodas Latvijā, bet biļete, lai līdz darbam aizbrauktu nemaksā diez ko lēti. Varbūt esi no kāda lauku rajona un darbs ir Rīgā. Vajadzēs samaksāt par nakstmītni un iegādāties pārtiku. Noteikti šajā gadījumā nauda nedrīkstētu būt tam par šķērsli, lai atteiktos no savām iespējām. Uz vietas sēžot nekas arī neradīsies. Esi drosmīgs un uzņēmīgs, ja nepieciešams, tad arī aizņemies, tas atmaksāsies. Kredīts izglītībai un darbam, veiksmīgākais ieguldījums tavā nākotnē.

Kad kreditu bez darba vietas labāk neņemt?

  • ja kredīts nav paredzēts kā ieguldījums tam, lai nākotnē vairs nebūtu nepieciešamība pēc šādiem ātrajiem kredītiem internetā;
  • ja nav zināms, kā naudu atmaksāsiet. Noteikti neriskējiet ar domu, gan jau kaut kā;
  • ja kredīts nav ļoti nozīmīgam pirkumam vai maksājumam, kas varētu uzlabot jūsu finansiālo stāvokli.

Vēl, kā jau ikvienam cilvekam, svarīga ir veselība. Ja steidzīgi nepieciešamas zāles, vai citi medicīnas pakalpojumi, tad to atlikt arī tā kā nevajadzētu. Vēlāk, tas var maksāt daudz dārgāk. Arī tad, ja nav darbs, varēsi vēlāk aizņemties no draugiem vai radiem kredītu atmaksai. Veselība nenozīmā aizdot 10Ls tusiņam. Draugi un radi būs saprotošāki šāda kredīta atmaksai. Un nākamreiz varbūt palīdzēsi tieši tu viņiem.

Ņemt kreditu bez darba vietas ir mazliet riskanti. Bet, ja tas patiešām ir nepieciešams, tad aizņemies. Varbūt tieši šāds kredīts nākotnē uzlabos tavu finansiālo stāvokli. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot, vai spēsi atmaksāt.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru