Ātro un patēriņa kredītu salīdzināšana:

Summa (EUR): -
+
Uz cik dienām: -
+
 
 

sestdiena, 2011. gada 5. marts

Kredits ar sliktu, negativu, sabojatu kreditvesturi

Vai iespējams saņemt kreditu ar negativu kreditvesturi?

Bankas un kredītdevēju kompānijas kredītu izsniedz tikai uzticamām personām. Ja kredītsniedzējam ir informācija, ka esi neuzticams kredīta ņēmējs, tad, iespējams, kredītu tev neizsniegs. Neviens negrib riskēt ar savu naudu. Ārī aizdevēju kompānijas.Tāpēc rūpējies, lai kredīts vienmēr tiktu atdots laikā, ja nav iespējams atdot, tad runā ar kompāniju, kur aizņēmies. Vienmēr var atrast vismazāk sāpīgo variantu, un nesabojā savu kreditvesturi. Bet, ja ir sanācis sabojāt, bet vajadzīgs aizdevums, tad nevar viennozīmīgi pateikt, vai kredītu ir iespējams saņemt vai nē. Tas atkarīgs no ļoti daudz faktoriem:
  • cik tad tā kreditvesture ir sabojata. Cik smagi ir bijuši kredītu nosacījumu pārkāpumi;
  • vai iepriekšējais kredits ir nomaksāts. Vispirms ir jātiek vaļā no visām kredītsaistībām. Jāpaiet ir laikam, lai kāds vēlētos izsniegt kredītu, ja iepriekš bijuši kredītu nosacījumu pārkāpumi un ir sabojata kreditvesture;
  • kādi ir pašreizējie ienākumi;
  • cik ātri un veiksmīgi pēc kredītu nosacījumu pārkāpšanas, tomēr, problēma tika atrisināta un kredīts tika atdots;
  • cik liels un kāds kredīts ir nepieciešams;
  • daudzi citi faktori.

Kredītiestāde vai banka diez vai atklās, kāda ir procedūra par to, kam piešķirt kredītu, kam nē. Īpaši gadījumos kad ir slikta, negativa kreditvesture.


Ko darīt, lai saņemtu kredītu?

Pirmkārt, noteikti pārdomāt vai patiešām kredīts ir nepieciešams. Rūpīgi izvērtēt iepriekšējo pieredzi, izanalizēt kas un kā, un tad, ja patiešām citas izejas nav, tad pieteikt kredītu. Atrodi banku vai kredītkompāniju, kura piedāvā izdevīgākos nosacījumus. Piesaki kredītu tur. Ja kredīts tiek atteikts, nepārdzīvo, mēģini nākošo izdevīgāko variantu. Ja nepārbaudīsi, tad nekad neuzzināsi, vai kreditu piešķir vai nē. Esi pacietīgs, neatmet roku ar pirmo mēģinājumu, esi godīgs un uzmanīgs, tad, ja palaimējas kredītu saņemt.


Citi ieteikumi turpmākai rīcībai.

Neņem tādu kredītu, kuru nevari nosegt un veidot vienlaicīgi nelielu uzkrājumu. Pārdesmit latus atliec arī savā kontā. Tā būs kā garantija neparedzētiem gadījumiem. Ja būs gadījies, kas nelāgs, varēsi no uzkrātās naudas nosegt maksājumu, līdz dzīvē atkal viss nostabilizēsies. Atceries, ka nauda jāatdod tik un tā būs. Esi atbildīgs par paņemto kredītu. Kontrolē savus tēriņus, un kredītu atmaksa neradīs problēmas.


Kredīti internetā

Ja nepieciešams ātrais kredīts internetā, tad pirms ņemšanas apskati Ātrais kredīts portālu. Tur tu izzināsi svaigu un noderīgu informāciju par kredītiem. Gelvenais akcents, uz ko ir vērsts portāls, ir bezmaksas kredīti. Lai vispār jāpārmaksā nav ne par ko.

Aizņemies atbildīgi, rūpīgi izvērtē vai kredītu spēsi atmaksāt laikā, spēsi atmaksāt arī neparedzētos gadījumos utt.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru