Ātro un patēriņa kredītu salīdzināšana:

Summa (EUR): -
+
Uz cik dienām: -
+
 
 

piektdiena, 2011. gada 4. marts

Atrais kredits interneta


Kas ir atrais kredits interneta?

Tas ir aizdevuma veids, kura izmantošanai nepieciešams dators un dažos gadījumos arī mobīlais tālrunis. Sākumā ir jāreģistrējas internetā. Jāaizpilda dati par sevi un jānosūta kredītu kompānijai. Lai apstiprinātu identitāti, ir jānosūta no sava bankas konta 1 cents. Dažu uzņēmumu mājas lapā uzreiz var pieteikt aizdevumi. Citas kompānijas piedāvā saņemt aizdevumu ar īsziņas sūtīšanu. 


Daži ātrie kredīti internetā, kurus iesakam izmantot:


ondo Iespēja aizņemties līdz 300 EUR bez procentiem! Labākais piedāvājums. Pieteikties
ondo Iespēja aizņemties līdz 1500 EUR! 90 dienas nemaksā neko. Pieteikties
crediton Iespēja aizņemties līdz 225 eiro bez procentiem! Pieteikties
latcredit Iespēja aizņemties līdz 300 EUR bez komisijas maksas! Pieteikties
opencredit Lielākais pieejamais 0% kredīts - līdz 350 EUR! Pieteikties
credit24 Kredīts līdz 3000 EUR internetā! Nauda 15 minūšu attālumā! Lielākais kredīts, ko iespējams saņemt tik īsā laikā. Pieteikties
crediton Patēriņa kredīts internetā - piesakies 10000 EUR un atmaksā līdz 5 gadu ilgam periodam! Pieteikties


Tas nozīmē, ka reģistrējies tikai vienreiz, bet saņem aizdevumu ikreiz, kad nosūti sms. Nav ērtāks aizdevuma veids. Dažas rokas kustības, nosūtīta īsziņa, un nauda tiek ieskaitīta tavā kontā. Pirms tam, tiks izskatīti dati par tevi, vai tev atro kreditu piešķirt. Nesatraucies arī ja domā, ka nav viss kārtībā. Nav darbs vai esi citur paņēmis kredītu. Vienkārši mēģini, un liela iespēja, ka papildināsies tavs bankas konta kredits.

Vai atro kreditu ņemt ir droši?

Izvēlies drošu, tautā pārbaudītu kredīta devēju, un tas būs droši. Katrai nopietnai kompānijai ir svarīgs savs prestižš un apšmaukt, tā nevienu netaisas. Vienīgi, lai nebūtu liekas izmaksas, atmaksā kredītu laikā. Visas mūsu ieteiktās kredītu kompānijas ir drošas. Tās tiek regulāri pārbaudītas. Ir nepieciešama dārga licence, lai varētu izsniegt aizdevumus, neviena kompānija nav ieinteresēta pārkāpuma dēļ šo licenci pazaudēt.

Cik un uz kādiem termiņiem var aizņemties?

Pirmais kredits parasti nav pieejams ļoti liels. Kompānijai ir jāpārbauda, vai esi uzticams kredita ņēmējs. Ja jums būs izveidojusies veiksmīga sadarbība, tad turpmāk tavs kredita limits tiks paaugstināts. Parasti atrais kredits interneta tiek izsniegts uz termiņu līdz 30 dienām. Kredita termiņu iespējams pagarināt par attiecīgu samaksu. Bet ir arī ilgermiņa kredīti ar ikmēneša atmaksu līdz 2 gadu ilgam periodam.

Kas var ņemt atro kreditu?

Ja neesi sabojājis savu kredīta vēsturi, esi kredītkompānijas pieļaujamajā vecumā (pieejami ir no 18 līdz 70 gadiem), neesi jau vienu kredītu paņēmis tajā pašā kredīta kompānijā, kurš vēl nav atdots, tad droši vari pieteikt aizdevumu. Visas kompānijas, kas ir iestājušās par labajiem principiem kredītu piešķiršanā, kredītu izsniedz personām no 20 gadu vecuma. Atrais kredits interneta tiek izsniegts nekavējoties, bez nekādas liekas aizķeršanās. Nepaies ne mirklis, kad nauda jau būs tavā kontā.

Kāda ir pieredze citiem ar atrajiem kreditiem interneta?

Atsauksmes interneta ir ļoti dažādas. Ir cilvēki, kas sūdzas par sliktu kvalitāti vai kādu negodīgu rīcību. Bet parasti nav dūmi bez uguns. Ja vien godīgi atmaksā paņemto kreditu, tad nekādas sūdzības droši, ka nebūs. Īpaši, ja izvēlēsies kādu no lielākajām, uzticamākajām kompānijām. Esi drošs par savu kredita kompaniju. Iepazīsties kārtīgi ar savu aizdevuma līgumu, jo uz šī līguma pamata kredītdevējs arī rīkojas, neizdomājot neko jaunu.

Kas vēl jāzina, lai ņemtu atro kreditu interneta?

Uzmanīgi izlasi noteikumus, piezīmē sev laiku, līdz kuram kredits ir jāatdod. Piezīmē sev kur aizņēmies, piraksti bankas kontu, kurā būs nauda jāieskaita. Vairāk nekas nav jāzina. Izbaudi to, ka nauda ir pieejama, kad tā visvairāk nepieciešama. Izmanto naudu lietderīgiem un izdevīgiem pirkumiem. Izmanto naudu neparedzētām vajadzībām. Atceries, ka kredīts ir jāatdod. Aizņemies tikai tad, ja tas ir patiešām nepieciešams un esi pārliecināts, ka kredītu spēsi atmaksāt, vēlams laikā, lai nebūtu jāmaksā soda procenti.

Esi atradis veiksmīgu pirkumi, pienācis kāds neparedzēts pasākums, kuru negribas laist garām, esi atradis darbu, bet vajadzīga nauda instrumentiem, apģērbiem, ceļam vai pusdienām, jebkurā gadījumā, atrais kredits interneta ir ar tevi. Izmanto šo lielisko iespēju un nepaliec malā.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru